Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Зеленьківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04362543) був реорганізований і увійшов до складу Миронівської громади

Історія села Зеленьки

Зеленьки - село, центр сільської ради, розташоване на річці Росаві, за 14 км від районного центру та залізничної станції Миронівка, вздовж автомагістралі Київ - Дніпропетровськ.

Населення – 1785 чол.

Площа - 11,37 км2.

27 липня 1859 року у Зеленьках заночував заарештований Т. Шевченко. Його супроводжував соцький із с. Мошни до м. Києва. До цього часу зберігаються перекази про те, що поет довго розмовляв з жителями села, записав від жителя села Данила Сучка народну пісню «Ой п’яна, я п’яна». Ще за радянських часів одну з вулиць у селі назвали на честь Т.Г.Шевченка, також є і Майдан Кобзаря. У наш час встановлено пам’ятний знак Т.Г.Шевченку у сільському парку біля автотраси Київ – Дніпропетровськ.

В наш час приділяється велика увага духовному відродженню села. Прикладом цього є розпочате будівництво церкви Покрови Пресвятої Богородиці.

А 28.04.2016 року у селі сталася важлива подія: відбулося освячення хреста і закладення першого каменя фундаменту Свято- Покровського храму Української Православної Церкви Українського Патріархату.

За ініціативи В.С.Усик, голови Миронівської РДА, допомоги директора Миронівського територіального центру Федоренко Н.І., фінансової допомоги О.Р.Онищенка 13 серпня 2012 року на базі дільничної лікарні було відкрите стаціонарне відділення районного територіального центру соціального обслуговування населення Миронівського РДА.

У 1979р. у центрі села, де колись була церква, побудовано триповерхову середню школу, тепер Зеленьківська ЗОШ I-III ст., де навчається 160 учнів. Частина учнів – із сіл Польове та Світле.

Сільськогосподарське виробництво в селі за роки незалежності набуло різних форм господарювання. В Зеленьках тепер діють: ТОВ «Агромарс», СФГ «Припіяло А.В.» (А.В.Припіяло), СФГ «Маяк» (В.П.Гразіон), СФГ «Глорія» (К.О.Гразіон), СФГ «Анастасія» (В.С.Руденко), СПД « Олексмі » (М.І.Безсмертний та В.М.Балабан), ПСП «Наталі» (Н.М.Мокрогуз),ТОВ «Зеленьки», ПП «Смакота» (В.І.Смакота), ПП Зах-Нід – транс Захаров М.Д., СФГ «Обрій» Кришньов О.М., ТОВ Миронівський агрокомплекс, СФГ «Едем » Корженко В.Б., більше 40 одноосібників . Всі господарства займаються вирощуванням зернових та технічних культур .

У наш час на захист цілісності України стали наші земляки: М.М.Товмач, С.В.Хижняк, В.В.Волков, М.В.Маслюк, Ю.С.Шкарбан, В.М. Ющук, М.А.Комар, І.Ю. Лехман, Ю. Мисюкевич, О.П. Галич, Д.А. Герінгер, Голованенко М.Я., Шляхта О.В.,О.М.Івченко, Р.О.Хараішвілі, І.Ф. Стадник, С.В. Мисюкевич, І.Ю.Гомон, О.В.Губський, Доник В.В.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування